Radek Ševčík

Radek Ševčík (Česká republika)

Radek Ševčík studoval mediální tvorbu na Střední škole filmové, multimediální a počítačových technologií ve Zlíně, odkud poté pokračoval na filmovou vědu FF UPOL. Tam studoval rok a poté se pro chuť tvořit rozhodl přestoupit na studium režie a scenáristiky na UTB v rodném Zlíně. Zajímá se o filmovou tvorbu různých oblastí, zejména však dokumentární. Mimo to ve volných chvílích přispívá do internetového magazínu 25fps.

Filmografie

 • Inner Need of Karaoke
  2023
 • Otrávená studňa
  2023
 • PRIRODA_2.0
  2022
 • Sekání historie
  2020

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít