Fotografie není k dispozici.

Steven Wouterlood (Nizozemsko)

Nizozemský scenárista a režisér, který je podepsán pod oceňovanými krátkými snímky Všechno jde či Královský den. Upozornil na sebe filmem natočeným ve virtuální realitě Superstar VR z roku 2016 či televizním seriálem Ničí kluk (Alleen op de wereld). V celovečerním hraném formátu debutoval v roce 2019 oceňovaným rodinným snímkem Nezapomenutelné léto s Tess.

Filmografie

  • Nezapomenutelné léto s Tess
    2019
  • Superstar VR
    2016

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít