Fotografie není k dispozici.

Martin Lund (Norsko)

Martin Lund vystudoval filmovou výpravu na Westerdals School of Communication v Oslu a posléze byl přijat do programu zaměřeného na režii na Norské filmové škole v Lillehammeru, kterou úspěšně zakončil krátkým snímkem Balloon Moods. Už čtyři roky předtím však objel s filmem Hjemmekamp řadu festivalů včetně Clermont-Ferrandu a Sundance. Jeho celovečerní hraný debut Knerten gifter seg (2010) patří mezi nejúspěšnější díly twigsonovské série v historii norského filmu.

Filmografie

  • Psychobitch
    2019
  • Knerten gifter seg
    2010

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít