Fotografie není k dispozici.

Kateřina Konrádová (Česká republika)

Kateřina Konrádová vystudovala literární komparatistiku na Haverford College v USA, kde si poprvé zkusila dokumentární tvorbu s krátkým mockumentem o levácích. Po návratu do Prahy se věnovala nakladatelské činnosti a prohlubování zájmu o film. V současné době studuje magisterský obor blízkovýchodní studia na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy.

Filmografie

  • Tátův fichtl
    2020

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít