Fotografie není k dispozici.

Dennis Bots (Nizozemsko)

Nizozemský scenárista, režisér a producent. Absolvoval Nizozemskou filmovou a televizní akademii. Spolurealizoval např. televizní seriály Západní vítr (Westwind, 1999) či Dům Anubis (Het Huis Anubis, 2006–2007). Právě tento úspěšný seriál rozvinul v úspěšnou sérii celovečerních filmů (2008–2010). V roce 2014 natočil neméně divácky úspěšný snímek Kód M.

Filmografie

  • Andílek
    2020
  • Circus Noël
    2019
  • Kód M
    2014

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít