Fotografie není k dispozici.

Karla von Bengtson (Dánsko)

Režisérka promovala v roce 2004 na Dánské národní filmové škole. Její absolventský film Skyggen i Sara následně vyhrál na Berlinale i na prestižním festivalu animovaných filmů ve francouzském Annency. Její krátká animace Tigers and Tattoos (2010) byl promítána hned na několika mezinárodních filmových festivalech. Jejím celovečerním debutem se stal právě animovaný film Detektiv od vedle z 2017.

Filmografie

  • Detektiv od vedle
    2017
  • Tigers and Tattoos
    2010

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít