Fotografie není k dispozici.

Raško Miljković (Srbsko)

Srbský režisér, který vystudoval dramatická umění v Bělehradě. Nejprve se zaměřil na režírování reklam, videoklipů či promo videí. Jeho krátkometrážní hraná tvorba zahrnuje filmy Save z roku 2015 a Kris, který vznikl o dva roky později. Jeho celovečerním debutem se stala dobrodružná fantasy Lovci čarodějnic z roku 2018, která si získala diváky po celém světě.

Filmografie

  • Lovci čarodějnic
    2018

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít