Tristan Dubois (Kanada)

Po dokončení studií na Montreal Academy of Dramatic Arts získal nejprve hlavní roli v jednom z nejpopulárnějších quebeckých televizních seriálů TRIBU.COM. V roce 2005 byl spolu s dalšími 28 režiséry přijat na konzervatoř Amerického filmového institutu v Hollywoodu. Účastnil se master class například s Bertrandem Tavernierem či Johnem Tollem. V průběhu let režíroval velké množství celovečerních filmů, krátkometrážních filmů, videoklipů a reklam. V roce 2019 zasedal v mezinárodní odborné porotě MFF Juniorfest.

Filmografie

  • The Fall of Sparta
    2018

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít