Fotografie není k dispozici.

Lula Carvalho (Brazílie)

Lula Carvalho is a member of the American Academy of Motion Pictures Arts and Sciences, the American Society of Cinematographers (ASC) and the Brazilian Association of Cinematography (ABC). He has worked as a cinematographer in over 30 features, including 7 Days in Entebbe, Robocop, Elite Squad and NetFlix series Narcos and The Mechanism. He has won over 20 prizes for best cinematography, including ABC prize, for the feature Bingo – O Rei das Manhãs.

Filmografie

  • Police Killing
    2018

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít