Fotografie není k dispozici.

Katarzyna Mateja (Polsko)

A filmmaker and photographer, graduate of Edinburgh College of Art in Scotland from the faculty of Film and TV. She’s worked as a director, cinematographer, editor, sound technician and producer. She realized short documentaries and experimental films in Scotland, Irleand, Argentina, Bolivia, Peru, Mongolia . Her documentary Silence on the way to the Reindeer People won awards at the festivals in Brazil, Romania, Portugal and in Poland. She conducts film workshops for disadvantaged youth.

Filmografie

  • Lessons of Love
    2019

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít