Fotografie není k dispozici.

Michał Edelman (Polsko)

Born in 1995 in Łódź. He was a student of Inter-area Individual Humanistic and Social Studies at the University of Warsaw. Currently, he is a third-year student of Film and Television Directing of the Film School in Łódź. He has worked as a second director on many feature films and commercials. He directs short feature films, music videos and documentaries.

Filmografie

  • Last Knights of the Right Side
    2020

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít