Markéta Kubátová Smolíková

Markéta Kubátová Smolíková (Česká republika)

Markéta Kubátová Smolíková se narodila v roce 1977. V letech 1995–2000 studovala na pražské FAMU, kterou ukončila magisterským 2D kresleným filmem Trojská válka. Po skončení školy se jako animátorka podílela na mnoha televizních i filmových projektech, nejvíce spolupracovala s režisérem Pavlem Koutským. V současnosti animuje na projektu Michaely Pavlátové Moje slunce Maad a věnuje se přípravě svých dalších projektů.

Filmografie

  • Jáma
    2020

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít