Fotografie není k dispozici.

Julie Bertuccelli (Francie)

Francouzská filmová scenáristka a režisérka Julie Bertuccelliová se narodila 12. 2.1968. Napřed studovala filozofii, pak získala filmové vzdělání v Ateliers Varan. Svoji kariéru začínala jako asistentka známých režisérů Krzysztofa Kieslowského a Otara Iosseliani. Natočila několik výrazných dokumentárních filmů, s úspěchem debutovala celovečerním snímkem Když Otar odešel (2003). Film Strom (2010) byl promítán na 51. ročníku Filmového festivalu ve Zlíně. (CSFD)

Filmografie

 • ernières Nouvelles du cosmos
  2016
 • Babylon v lavicích
  2014
 • Strom
  2010
 • Když Otar odešel
  2003

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít