Fotografie není k dispozici.

Piotr Śliwowski (Polsko)

Reporter and filmmaker. Downtown is his first movie. He is an author of television documentary films about culture and social themes. He works at Polish Televison Culture Channel. He also participeted in an artistic film project Repetition by Artur Żmijewski (Biennale 2005). He writes a screenplay of his second documentary about difficult part of Polish history.

Filmografie

  • Siłaczki
    2018
  • Solidarity According to Women
    2014
  • Downtown
    2010

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít