Fotografie není k dispozici.

Josh Lawson (Austrálie)

Joshua Lawson is an Australian actor and director. He is best known for his role as Doug Gugghenheim in the Showtime sitcom House of Lies.His feature directing debut The Little Death which he also wrote and starred in, was released in 2014. Lawson was nominated for an Academy Award for Best Live Action Short Film in 2018 for The Eleven O'Clock, a short film he wrote and starred in.

Filmografie

  • The Little Death
    2014

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít