Fotografie není k dispozici.

Isabella Rinaldi (Itálie)

ISABELLA RINALDI is an independent filmmaker from Rome, Italy and co-founder of NoCut Film Collective. Her debut feature length documentary film A Rifle and a Bag (2020, 89 mins, India, Romania, Italy, Qatar) won the Special Mention of the Jury at 2020 International Film Festival Rotterdam (IFFR) in the Bright Future Competition where it world premiered. She graduated the DocNomads Master Course after getting her Bachelor Degree in Film Studies at Sapienza University of Rome. She directed and produced several short films, screened in international festivals and a video installation for the MAO Museum of Ljubljana. She is currently directing one episode of the documentary series Borderline produced by Off World production based in Belgium.

Filmografie

  • A Rifle and a Bag
    2020
  • Liberland
    2020
  • Guelras
    2015

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít