Fotografie není k dispozici.

Jessica Heng (Singapur)

Jessica Heng is a Singaporean filmmaker interested in telling visceral, humanistic stories that resonate with empathy. Her documentary short, Koon Seng Road, won the URA Heritage Short Film Award in 2017. Her most recent works include Baby Boy (2020), currently in competition at various short film festivals and Just A Call Away (2020), which clinched champion in the film competition Love Within. She harbours a corresponding passion for film criticism, having participated in the Singapore International Film Festival Youth Jury and Critics Program (2017). She is currently a contributing writer at local film publication SINDIE.

Filmografie

  • Baby Boy
    2020
  • Just A Call Away
    2020
  • Koon Seng Road
    2017

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít