Fotografie není k dispozici.

Ivan Milosavljević (Srbsko)

Ivan Milosavljević is a Serbian filmmaker. He graduated film editing at the Faculty of Dramatic Arts in Belgrade. His student film The Inheritor has been screened at 15 festivals and won 4 awards. He worked as an editor, assistant editor and VFX artist for several feature films and documentaries. Ivan started working in production in 2014 when he founded his own production company Black Rooster Studio. Blue Frontier is his first short documentary as a director. Ivan is a member of DokSerbia – the Association of Documentary Filmmakers of Serbia.

Filmografie

  • Blue Frontier
    2019

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít