Fotografie není k dispozici.

Anna Artemyeva (Rusko)

Artemyeva Anna was born in Moscow. She graduated as a cinematographer and as director of the animation at VGIK (Russia). Anna starts doing her masters at DocNomads documentary directing program 2019. Her diploma film Once upon a time there lived a mother was selected at more than 50 festivals around the world (Russia, Ukraine, England, Bosnia, Lithuania, Romania, Bulgaria, Serbia, Georgia, Poland, Argentina, Germany, Belarus, Greece, Austria, Italy, France, Finland) and was awarded more than 25 times.In collaboration with the famous Russian director Elena Laskaki as a cinematographer and an animator Anna made 15 documentary films.

Filmografie

  • Don’t Hesitate to Come for a Visit, Mom
    2020

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít