Fotografie není k dispozici.

Oliver Stiller (Německo)

Oliver Stiller studied International Management. After realizing short films such as "Vagabund", he is currently writing a screenplay for the German-Mexican scenic movie Das Leben hat noch Schulden. The short documentary Esperanza 43 directed by Oliver Stiller about the abducted and probably murdered students of Ayotzinapa/ Mexico won the German Human Rights Movie Award (Deutscher Menschenrechts- Filmpreis) in 2016 in the short movie category. Exodus is the new short documentary of Oliver Stiller.

Filmografie

  • Exodus
    2019

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít