Fotografie není k dispozici.

Stefano D'Antuono (Itálie)

Stefano D’Antuono (Como, 1991). He moves to Turin to study filmmaking at DAMS and begins to work as a projectionist at Cinema Lux. Since 2016 he has written two educational feature films produced by Feel Center and Rai Cinema. Nowadays he is responsible for events and special screenings at Cinema Lux, art director of the festival Fuori Mercato Como Independent Film Festival, founded by him in 2017 and collaborates with Centro di Ricerca Cinedumedia -’Università di Torino.
With Bruno Ugioli & Riccardo Menicatti, he has been part of Fuoricampo Film since 2011 making short films, videoclips and commercials.

Filmografie

  • Handbook of Movie Theaters' History
    2019

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít