Fotografie není k dispozici.

Elena Kondratieva (Mongolsko)

Elena Kondratieva was born in 1988 in Mongolia in Ulan Bator in a family of military. She graduated from the Financial University under the Government of the Russian Federation in 2011. After university, she was working in advertising for 7 years. In 2017 she entered the Moscow Film School, the course of Alexei Popogrebsky, Boris Khlebnikov and Denis Klebleev. Puberty is the student work of the director.

Filmografie

  • Puberty
    2019

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít