Fotografie není k dispozici.

Isabel Pagliai (Francie)

Isabel PAGLIAI (1988, France) is a screenwriter, cinematographer and director whose films approach themes of childhood and language through a hybrid of documentary and narrative forms. She studied literature and art history at Université Denis-Diderot in Paris and graduated from Le Fresnoy, Studio National des Arts Contemporains. Her debut film, Isabella Morra, premiered at IDFA in 2015 and won many prizes worldwide, including Best International Short Film at the Montreal International Documentary Festival (RIDM). Pagliai currently lives and works in Paris.

Filmografie

  • Tender
    2020
  • Isabella Morra
    2015

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít