Fotografie není k dispozici.

Nino Orjonikidze (Gruzie)

Nino Orjonikidze is a documentary filmmaker, graduated from Goldsmiths, University of London and Tbilisi State University. She is the author of English Teacher (best documentary Focus Caucasus – Cinedoc 2013), Altzaney nominated for prizes at a number of international festivals including DOK Leipzig, Krakow Film Festival and others, The Bridge - screened at Vision Du Reel 2015. Nino teaches documentary filmmaking at the Caucasus School of Journalism and Media Management (GIPA) and works as a mentor/editor of the international media platform Chai-Khana, supervising short documentary film production in the South Caucasus.

Filmografie

 • A Tunnel
  2019
 • English teacher
  2009
 • Altzaney
  2009
 • The Bridge
  2005

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít