Fotografie není k dispozici.

Marco Gastine (Francie)

A French-Greek filmmaker, Marco Gastine was born in Paris. After a brief career as an architect, he moved to Athens in the early 1980’s and took up filmmaking. He has written, directed and produced mostly creative documentaries with social interest, as “Marseilles, a Greek profile” (Best Greek Documentary Award 2004), “Themis” (Cannes Festival 2009), “Demokratia, the Way of the Cross” (nominated for Prix Europa 2013) and “As Far As the Sea” (2019). Through Minimal Films, his own production company, he has also produced other Greek filmmakers’ documentaries. He is teaching in Athens film school and various international workshops.

Filmografie

  • As Far As the Sea
    2019

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít