Fotografie není k dispozici.

Atanur Nabiyeva (Ázerbájdžán)

Atanur Nabiyeva is an emerging filmmaker based in Baku, Azerbaijan. Nabiyeva is currently studying for master's degree in Docnomads Erasmus mundus documentary filmmaking program. In 2019 she completed her BA in Radio Television and Cinema at the Istanbul University as a grant-aided student of Turkey Scholarships. Being one of the founders of the first İnternational Women’s Documentary Film Festival in Azerbaijan, at the moment Atanur Nabiyeva participates in organizing the various events related to filmmaking in the regions of the country. Kirshan is the first documentary of her.

Filmografie

  • Kirshan
    2020
  • Powder
    2019
  • Clothes
    2019

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít