Fotografie není k dispozici.

Maia Lekow (Keňa)

Maia is a Kenyan musician and filmmaker, known prominently as the front-woman of the explosive band Maia & The Big Sky. The Letter is her feature debut, co-directed and produced with husband Christopher King. Maia was named a goodwill ambassador for UNHCR in 2013 and received an African Movie Academy Award for her song ‘Uko Wapi” in 2009. Currently performing across international stages with her band, Maia has also composed a hauntingly beautiful original score for The Letter.

Filmografie

  • The Letter
    2019

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít