Fotografie není k dispozici.

Agil Abdullayev (Ázerbájdžán)

Agil Abdullayev is a contemporary artist and filmmaker, that manifests his practice by blending conceptual essays and social commentary in a combination of video, installation, and performance. Agil examines representations of Azerbaijani identity and its relationship to the history, culture, queer thoughts, and radical South Caucasian traditions, that often interwoven in explorations into his multiple alter-egos within post-modern narratives. His interdisciplinary research-based practice frequently references and incorporates theoretical models concerning imposed gender roles and embedded social class inequalities.

Filmografie

  • Two snaps of the post-modern society
    2020

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít