Fotografie není k dispozici.

Tyler Nilson (Spojené státy)

Tyler Nilson is a filmmaker from North Carolina. He explored the seas of the South Pacific as an adventurer for a handful of years, and eventually decided to take his rich desire to tell stories and move to Los Angeles. He has appeared in commercials selling products that people don’t really need, like NFL jerseys and beer. He also used to be one of the world’s top hand models and enjoyed making easy money doubling his hands for actors like Brad Pitt. A few years ago he released a narrative short film called The Moped Diaries, which people seemed to enjoy.

Filmografie

  • The Peanut Butter Falcon
    2019
  • The Moped Diaries
    2014

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít