Fotografie není k dispozici.

Michael Schwartz (Spojené státy)

Michael Schwartz is a filmmaker from Northern California. His roots as a traveler and artist are constant influences on the projects he chooses and people he surrounds himself with. Some of his accomplishments include riding his bicycle across the country, planting an orchard, and growing a really big beard. In 2014 Michael and Tyler Nilson collaborated on a short film called The Moped Diaries and co-founded a production company called Lucky Treehouse; together they make films, commercials, and marinara sauce.

Filmografie

  • The Peanut Butter Falcon
    2019

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít