Fotografie není k dispozici.

Rafał Łysak (Polsko)

Rafał Łysak started his career in films from independent productions. He graduated from the Acting Department at Łódź Film School and Documentary Program at Wajda School in Warsaw. Unconditional love is his professional documentary debut. The film was awarded with The Golden Hobby-Horse in the National Competition at 58. Krakow Film Festival.

Filmografie

  • The Kiss
    2018
  • Unconditional Love
    2018

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít