Fotografie není k dispozici.

Irena Siedlar (Polsko)

Film editor of documentaries, feature programmes, programmes, shows and TV performances, film studies and commercials. She earned her degree in Image and Sound Editing from the Directing Faculty at the Film School in Łódź. For many years, she has cultivated her passion for film. In her work, she uses her excellent visual sensitivity, narrative instinct and analytical skills. Throughout her professional career, she collaborated with many experienced directors.

Filmografie

  • Miss Holocaust
    2017

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít