Fotografie není k dispozici.

Miro Drobný (Slovensko)

Režisér, scénárista a producent, je autorem knih a literárních scénářů se zaměřením zejména pro děti a mládež. Připravil do vysílání České televizi seriál Cookie.sk, v letech 2008-2011 68-dílný cestopisný seriál Na vlastní kůži pro televizi JOJ a pracuje na několikaletém projektu pro českého diváka Andrea za hranicí s Andreou Kerestešovou v hlavní roli. Nejúspěšnějším audiovizuálním dílem s 11 oceněními mezi jinými i Official Selection na festivalu Annecy ve Francii je animovaný seriál OVCE.sk, který se již šíří v 23 zemích včetně Číny.

Foto: Branislav Wáclav

Filmografie

  • Kdo je další?
    2018
  • RYTMUS sídliskový sen
    2015
  • Andrea za hranicou
    2014

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít