Fotografie není k dispozici.

Tomasz Knittel (Polsko)

Author and director of documentaries and short films. Creator of the award-winning documentary Universam Grochów (audience award at the 34th Warsaw Film Festival and the 58th Kraków Film Festival). Author of music films, including: Bandmasters, Poland - Path of Dance and the famous Elektro_sondy. He is also the author of a documentary series about Polish post-communist residential blocks. His previous documentary, Złota, had its international premiere at Hot Docs 2020. The Agony is his latest documentary.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít