Fotografie není k dispozici.

Julia Pełka (Polsko)

Julia is a Polish director and cinematographer born and living in Warsaw. She graduated from a MA in Cinematography from the Lodz Film School in 2012 and Andrzej Wajda Master School of Film Directing. She won a prestigious scholarship of Minister of Culture and National Heritage for the most talented young artists „Young Poland”. She received the artistic scholarship in the field of documentary from the Marshal of Warsaw City. She is a member of the Polish Filmmakers’ Association.

Filmografie

  • Fat Kathy
    2019

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít