Fotografie není k dispozici.

Conor McNally (Kanada)

Conor McNally is a filmmaker and photographer based in amiskwaciy (Edmonton, Treaty 6). He has made numerous films to date, including, ôtênaw (2017) and IIKAAKIIMAAT (2019). His most recent film, Very Present (2020) was produced by the National Film Board of Canada. Conor is a proud father, backyard rink builder, and member of the Métis Nation of Alberta.

Filmografie

 • Very Present
  2020
 • IIKAAKIIMAAT
  2019
 • ôtênaw
  2017
 • McDavid
  2015

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít