Fotografie není k dispozici.

Grit Lemke (Německo)

Studied cultural anthropology, literature and ethnology. PhD in European ethnology. Has worked for film festivals (Leipzig, Sheffield, Cottbus, Wiesbaden) since 1991. Head of film programme at DOK Leipzig until 2017. Curated numerous film programmes in Germany and abroad, has contributed to documentaries and tv series, published on documentary, mentored in training initiatives. Has curated the German-Sorbian section at FilmFestival Cottbus since 2014. Directed in 2019 the feature-length documentary Coal-Country Song. Gundermann. Member of the federal film funding commission for documentary.

Filmografie

  • Coal Country Song. Gundermann
    2019
  • SLIDE
    1996
  • Künftig zünftig
    1994

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít