Carolina Dias

Carolina Dias works as a film producer and director since 2000. She has also directed the shorts 2.700km (doc., 2001) and Afternoon Ball (doc., 2004). She has produced many films such as Nheengatu - The language from the Amazon forest (doc., 2020), Clandestine Soul (doc., 2018), Rage (fiction, 2018), The Dead Queen (fic. 2018), and I was in Lisbon and remembered you (fiction, 2015) among others, all presented in several festivals worldwide.

Filmografie

  • Far from Home
    2012
  • Afternoon Ball
    2004
  • 2.700km
    2001

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít