Fotografie není k dispozici.

Mathilde Babo (Francie)

After a master degree of cinema at Roma Tre and at the Sorbonne and INA in Paris, Mathilde Babo directed the two short films Même pas peur and After the Spring which have been selected in many film festivals around the world. In 2017 she co-directed two documentaries about the Dordogne river for the channel Arte. In 2019 she makes her first radio documentary On the other side of the wall for the Belgian national radio RTBF. She also works as a video editor and as a filmmaker for music videos.

Filmografie

  • Cell 364
    2020
  • On the other side of the wall
    2019

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít