Fotografie není k dispozici.

Zoé Rossion (Švýcarsko)

Graduated in cinema at HEAD - Geneva, the Swiss-Belgian filmmaker Zoé Rossion directed during her studies Littoral and Roger, Unknown Grandfather, both selected and awarded at numerous festivals. Her work deals with social and postcolonial issues. She's also Head of Distribution at Salaud Morisset and a member of the selection committee for the Milan film festival.

Filmografie

  • Cell 364
    2020
  • Roger, Unknown Grandfather
    2015
  • Littoral
    2015

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít