Fotografie není k dispozici.

Jesse Alk (Kanada)

Jesse Alk was born in Ottawa, Canada, to US parents. He graduated with honors from the University of California, Santa Cruz, studied briefly at the NYU TISCH School of the Arts film department, and then attended the University of California, Los Angeles MFA Directing Program in the School of Theater, Film, and Television. He is the son of the late documentary filmmaker Howard Alk. Pariah Dog is his first feature film.

Filmografie

  • Pariah Dog
    2019

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít