Fotografie není k dispozici.

Cliff Caines (Kanada)

Cliff Caines is an independent filmmaker based in Toronto, Canada. His films have screened internationally at festivals including the Toronto International Film Festival, CPH:DOX, DOK.fest Munich, and RIDM - the Montreal International Documentary Festival. His first feature-length documentary A Rock and a Hard Place received an Honourable Mention for the Colin Low Award for Canadian Documentary at the 2015 DOXA Documentary Film Festival. Caines is an alumnus of the 2012 TIFF Talent Lab, the 2015 RIDM DCM Talent Lab, and the 2020 DOC Institute Breakthrough Program.

Filmografie

 • Workhorse
  2019
 • Suzy Lake
  2016
 • A Rock and a Hard Place
  2015
 • Emilie
  2013

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít