Fotografie není k dispozici.

Kim Hagen Jensen (Dánsko)

Kim Hagen Jensen is a danish animation director. He has worked as an animator in various roles since the 1980s, such as VFX supervisor on Help I am a Fish (2000) and Asterix and the Vikings (2006). He directed the animation short films Will-Bot in Friend or Foe (2011) and Crashlanded (2014).

He has also served as member of the school advisory board at The Animation Workshop in Viborg, where he has also taught.

Hagen made his feature film debut as a director on Dreambuilders (2020).

Filmografie

  • Dreambuilders
    2020
  • Crashlanded
    2014
  • Will-Bot in Friend or Foe
    2011

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít