Elisa Gonzalez

Elisa Gonzalez (Kanada)

Elisa Gonzalez is a filmmaker and educator rooted in the fine arts. Centred within creative nonfiction, her work explores the interconnected stories of our cultural and personal relationships with land and the non-human world. Elisa work has exhibited internationally and is a recipient of funding awards from Canada Council for the Arts and the National Film Board of Canada among others. She holds an MFA in Documentary Media from Toronto Metropolitan University and a BFA in Photography from Emily Carr Institute of Art & Design. Her work is distributed by the Canadian Filmmakers Distribution Center.

Filmografie

  • Freya
    2023
  • The Quiet Zone
    2017
  • Miguel’s Battlefield
    2011

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít