Fotografie není k dispozici.

Émilie B. Guérette (Kanada)

Émilie B. Guérette is a nomadic filmmaker whose roots are in Montreal and heart in Rio de Janeiro. She travels the world with her camera to shoot documentaries related to social justice, human rights and migrations. Her multidisciplinary background in anthropology, political science, poetry and music is reflected in her socially engaged, sensitive and sensory approach, taking the side of those left behind. She sees documentary as an art of the encounter which aims at building bridges between human beings.

Filmografie

 • The Other Rio
  2017
 • Maritime Voices
  2016
 • Old Orchard Blues
  2012
 • Waiting for Oktay
  2012

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít