Rita Bakacs (Maďarsko)

Rita Bakacs was born in Hungary and lives in Berlin. She studied Comparative Literature at the University of Rochester, NY and Computer Linguistics, German and English Philology at the University of Cologne. After getting her Masters degree she has been working as a researcher, writer and editor for various media production companies and university media programmes, as well as making documentary films.

Filmografie

 • Work for one day
  2015
 • Übergang
  2012
 • Heimwärts
  2011
 • Mendelssohn Bartholdy
  2010
 • Wohnkomplex BRD
  2007

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít