Fotografie není k dispozici.

Gabriel Babsi (Itálie)

Gabriel Babsi se narodil v Itálii, kde vystudoval literaturu a filozofii. Po získání diplomu strávil deset let v Paříži, kde rok navštěvoval mezinárodní filmovou školu EICAR. Ve Francii na sebe upozornil hranými krátkometrážními snímky La Tache (2002) a Rougenoir (2010), které byly promítány na festivalech v Portobellu a na Long Island. Jeho dokumentární snímek Fragment of a Friendship (2005) byl vybrán na Doclisboa i do Oberhausenu. V roce 2012 přesídlil do Řecka, kde v průběhu pěti let sledoval osudy afrického převaděče, a paralelně se věnoval dokumentování uhelných dolů v západní Makedonii, jednoho z nejznečištěnějších míst v Evropě.

Filmografie

  • Rougenoir
    2010
  • Fragment of a Friendship
    2005
  • La Tache
    2002

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít