Fotografie není k dispozici.

Anežka Horová (Česká republika)

Anežka Horová studuje v Centru audiovizuálních studií na pražské FAMU. Věnuje se především tvorbě experimentálního filmu, ale kromě toho se zabývá také fotografií a hudbou. Mimo jiné vytváří krátké spoty pro různé módní značky a podílela se také na tvorbě řady hudebních videoklipů. V roce 2018 byl na jihlavském festivalu promítán její film Řasokoule.

Filmografie

  • Edible Water Bottles
    2020
  • Řasokoule
    2018

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít