Fotografie není k dispozici.

Michał Szcześniak (Polsko)

Director and screenwriter. In 2005, he won the best European screenplay award – NISIMASA European Script Contest. The film he directed, based on the script awarded by NISIMASA, A Boat, received an many awards in Poland and abroad and was screened at over 30 festivals. Szcześniak is the author of many screenplays such as Goliath, The Dark Side Of The Light and The Captain to name just a few. Szcześniak was also a columnist for o few Polish magazines. From 2010 he has been participating in the documentary course at Wajda School.

Filmografie

  • Starting Point
    2014

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít