Fotografie není k dispozici.

Rafał Leszczyński (Polsko)

Born in Warsaw in 1973, Rafał Leszczyński studied photography at the Leon Schiller National Film, television and Theatre School in Łódź from 1994 to 1996. He graduated in the making and technology of film, television and photographic image from the Faculty of Television and Radio at the University of Silesia’s Krzystof Kieślowksi Faculty of Television and Radio, where his master’s supervisor was Bogdan Dziworski. He works primarily on documentary films, directing, filming and editing.

Filmografie

  • 212 Meters of Silence
    2017

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít